Cieszyński portal sportowy - wedkarstwo

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

CKS PIAST - Tabele

Ostatnia aktualizacja 24.06.2024 r.

  

SENIOR

Żywiec: Klasa okręgowa "Żywiec-Skoczów" Grupa 6 - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  LKS Błyskawica Drogomyśl  30  71  22  5  3  92:29
 2.  KP Beskid Skoczów  30   66  20  6  4  78:23
 3.  TS Stal Śrubiarnia Żywiec  30   64  20  4  6  84:43
 4.  GKS Podhalanka Milówka  30    57  16  9  5  61:36
 5.  CKS PIAST  30  56  18  2  10  100:57
 6.  LKS Wisła Strumień  30  55  16  7  7  77:53
 7.  LKS Bory Pietrzykowice  30  45  13  6  11  55:54
 8.  GKS Radziechowy-Wieprz  30  41  11  8  11  75:65
 9.  UKS APN Góral Istebna  30  41  12  5  13  61:60
 10.  LKS Victoria Hażlach  30  38  11  5  14  57:70
 11.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  30  36  10  6  14  56:68
 12.  KKS Spójnia Zebrzydowice  30  34  9  7  14  58:74
 13.  LKS Smrek Ślemień  30  25  6  7  17  42:73
 14.  LKS Soła Rajcza  30  23  6  5  19  37:78
 15.  LKS Metal W.G.-Skałka Żabnica  30  14  4  2  24  45:112
 16.  LKS Goleszów  30  9  1  6  23  35:118

 

JUNIOR

II Liga Wojewódzka A1 Junior Grupa płd. - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  TS Podbeskidzie II  24  65  21  2  1  125:22
 2.  GLKS Wilkowice  23  61  20  1  2  95:18
 3.  CKS PIAST  24  48  14  6  4  53:35
 4.  KS GKS Jastrzębie S.A.  24  44  13  5  6  59:38
 5.  GKS Czarni Jaworze  24  38  12  2  10  98:63
 6.  TS STAL-Śrubiarnia Żywiec  24  35  9  8  7  67:54
 7.  LKS Pasjonat Dankowice  24  35  11  2  11  48:63
 8.  KP Beskid Skoczów  24  27  8  3  13  62:69
 9.  LKS Strażak Dębowiec  24  23  7  2  15  65:86
 10.  KS Kuźnia Ustroń  23  23  6  5  12  43:74
 11.  LKS Bory Pietrzykowice  24  18  5  3  16  51:106
 12.  TS Koszarawa Żywiec  24  10  3  1  20  28:116
 13.  UKS Warszowice - wycofany  24  18  6  0  18  30:80

 

TRAMPKARZ

Skoczów: III Liga Okręgowa C1 Trampkarz "WIOSNA 24" - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KP Beskid Skoczów  10  28  9  1  0  89:11
 2.  CKS PIAST  10  25  8  1  1  77:15
 3.  LKS Pogórze  10  18  6  0  4  57:36
 4.  KS Nierodzim  10   9  3  0  7  18:67
 5.  LKS OLZA Pogwizdów  10   6  2  0  8  21:73
 6.  RKS Cukrownik Chybie  10   3  1  0  9  25:85

Skoczów: III Liga Okręgowa C1 Trampkarz - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  10  28  9  1  0  94:9
 2.  CKS PIAST  10   22  7  1  2  69:17
 3.  KP Beskid Skoczów  10   20  6  2  2  64:17
 4.  RKS Cukrownik Chybie  10   7  2  1  7  19:96
 5.  LKS OLZA Pogwizdów  10   7  2  1  7  21:65
 6.  KS Nierodzim  10   3  1  0  9  11:74

  

MŁODZIK

Skoczów: III Liga Okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA 24" - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  CKS PIAST II  10  25  8  1  1  49:8
 2.  LKS Pogórze  10  22  7  1  2  41:19
 3.  KP Beskid Skoczów  10  19  6  1  3  27:25
 4.  MKS Brenna-Górki  10  13  4  1  5  38:43
 5.  LKS OLZA Pogwizdów  10  8  2  2  6  30:54
 6.  LKS Strażak Dębowiec  10  0  0  0  10  9:45

Skoczów: III Liga Okręgowa D1 Młodzik - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KP Beskid Skoczów  10  27  9  0  1  92:13
 2.  CKS PIAST II  10  27  9  0  1  76:9
 3.  LKS OLZA Pogwizdów  10  13  4  1  5  37:44
 4.  KKS Spójnia Zebrzydowice  10  12  4  0  6  34:41
 5.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  10  7  2  1  7  14:56
 6.  RKS Cukrownik Chybie  10  3  1  0  9  14:104

 

MŁODZIK MŁODSZY 

II Liga Wojewódzka D2 Młodzik grupa płd. "WIOSNA 24" - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  TS United Żywiec  14  39  13  0  1  78:18
 2.  BTS Rekord Bielsko-Biała  14  28  9  1  4  69:18
 3.  CKS PIAST  14  27  8  3  3  39:28
 4.  Akademia BVB im. Łukasza Piszczka  14  26  8  2  4  71:30
 5.  MKS Żory  14  16  5  1  8  34:40
 6.  KS Kuźnia Ustroń  14  14  4  2  8  25:74
 7.  Akademia United Rydułtowy  14  7  2  1  11  20:58
 8.  UKS APN Góral Istebna  14  5  1  2  11  30:100

II Liga Wojewódzka D2 Młodzik grupa płd. - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała  13  36  12  0  1  137:12
 2.  APN SMS Tychy  13  31  10  1  2  81:18
 3.  CKS PIAST  13  25  8  1  4  33:27
 4.  UKS APN Góral Istebna  13  21  6  3  4  44:64
 5.  BTS Rekord Bielsko-Biała  13  15  4  3  6  31:38
 6.  KS Akademia United Rydułtowy  13  12  3  3  7  38:54
 7.  LKS Naprzód 46 Zawada  13  10  3  1  9  23:76
 8.  TS Stal Śrubiarnia-Żywiec  13  0  0  0  13  12:110


 

 

 

menu